CNC obrábění

Popis služby:

Naše společnost provádí obrábění plastů. Dělíme a obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary ze všech druhů plastů a laminátů, polyuretanových i epoxidových pryskyřic, PUR,PIR a dalších. Obrábění plastů, dřeva – seriové i kusové výrobky jakýchkoli tvarů.

Doplňující informace:

Plastový výlisky – provádíme ořezy a opracování. Vyrábíme polotovary, součásti, hotové výrobky. Ohýbání plexi. Obrábění plastů – pracujeme dle výkresové dokumentace, nebo ji vytvoříme podle náčrtu či dodaného vzorku. CAD/CAM pracoviště pro 3D modely. Nabízíme kvalitní služby a rychlé dodací lhůty.

Společnost Plastpol se zaměřuje na obrábění plastů, vyrábí plastové výrobky a provádí CNC zakázkové zpracování nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dále vyrábíme 3D modely, formy, přípravky a součásti z masivu, překližky multiplex, umělého dřeva, plastu nebo hliníku. Rádi vám zhotovíme polotovary a výrobky dle vašich požadavků. Provádíme ořezy a opracování plastových výlisků a GFK dílů. Vyrábíme polotovary, součásti, hotové výrobky. Ohýbání plexi. Obrábění – pracujeme dle výkresové dokumentace, nebo ji vytvoříme podle náčrtu či dodaného vzorku. CAD/CAM pracoviště pro 3D modely. Nabízíme kvalitní služby a rychlé dodací lhůty.