Sitemap

[wp_sitemap_page only=“page“ display_title=“false“]

Kdo jsme

Společnost Plastpol, s.r.o. byla založena v 1. ledna 2005 – navázala tak na 3letou podnikatelskou historii zakladatele a jednatele společnosti Ludvíka Polnického jako živnostníka. Svou činnost začala rozvíjet ve vlastní menší dílně s kanceláří a v pronajatém skladu s jasnou koncepcí vytvořit univerzální zakázkové pracoviště pro přesné tvarové dělení materiálů a obrábění.

První technologie – obráběcí centrum, bylo uvedeno do provozu v dubnu 2005. Počáteční období se vyvíjelo postupným rozvíjením možností a získávání cenných zkušeností, využitelností všech aplikací této technologie. Dále již společnost budovala systematicky pověst solidní, velice flexibilní a spolehlivé firmy a tím i okruh stálých spokojených zákazníků. V červenci 2007 jsme začali s výstavbou nové provozovny v Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Přestěhováním do nových prostor naše společnost získala tolik potřebné zázemí pro další rozvoj.

Na nové adrese nás najdete od prvního týdne v červenci roku 2008.Koncem roku 2008 nabízíme 5ti osé obrábění ,které výrazně rozšíří naše možnosti a zkvalitňuje naše služby.V roce 2009 jsme zřídili nově CAD/CAM pracoviště , se špičkovým softwarem . Nabízíme konstrukční práce 3D modelů a zpracování výkresové dokumentace.

V posledních dvou letech jsme investice do nových technologií a vybavení provozovny zrealizovali s významným podílem finančních prostředků z fondů EU pro rozvoj venkova.