CNC obrábění

Naše společnost provádí obrábění plastů, dřeva, hliníků. Dělíme a obrábíme ve 3 a 5-ti osách na CNC obráběcích centrech a ve 4-osách na CNC soustruhu. Naše portfolio zahrnuje výrobky jak z kusové, tak i sériové výroby nejrůznějších tvarů od složitých modelů, po jednoduché díly. Pro představu se lze podívat do sekce VÝROBKY.

 


Druhy třískového obrábění:

CNC frézování:

Provádíme například frézování plastů ( PE, POM, PA, PTFE, PP,.. ), dřeva ( různé druhy překližek, MULTIPLEXU, dřevotřísek, .. ), hliníku. Máme připraveny nejrůznější druhy fréz ať už z válcových, toroidních, tvarových, kulových, abychom vždy mohli dodržet přesnosti dle výkresové dokumentace. Při sériové výrobě se vždy snažíme efektivně využít čas  a proto se snažíme hledat takové způsoby frézování ( výroba nové atypické frézy, ujasnění rozměrů se zákazníkem – nejčastěji rádiusy, malá síla stěny ), které šetří stroj a zároveň zrychlí výrobu !

Dále vyrábíme PC/PMMA nejrůznější kryty různých rozměrů ( možnost vyfrézování drážky pro co nejpřesnější ohyb ), kde ohyb provádíme buď za pomoci vyfrézování drážky, v případě 1-3mm silného PC za studena, nebo PMMA a silnější PC za tepla.

Provádíme také konstrukční práce – buď z nákresu, formátu .dxf nebo přímo z výrobku atpod. V případě modelu dodat nejlépe formáty .stp, .igs.

 

CNC soustružení:

Naše firma nabízí nově i služby CNC soustružení, kde chceme nabídnout přesnější a především rychlejší obrábění s důrazem na opracovaný povrch, čemuž napomáhá kvalitní chlazení nástroje / materiálu. S tímto novým strojem se otevírají možnosti soustružit i mnohem náročnější tvarové kusy, kde velikou předností je i pohánění nástrojů.

Soustružíme ze všech druhů plastů – maximální vnitřní průměr tažné tyče je 68mm.

Provádíme také konstrukční práce – buď z nákresu, formátu .dxf nebo přímo z výrobku atpod. V případě modelu dodat nejlépe formáty .stp, .igs.

 

Doplňující informace:

Kromě CNC frézování a CNC soustružení nabízíme i konstrukční práce 3D modelů a zpracování výkresové dokumentace. 3D modely a formy vyrábíme z masivního nebo umělého dřeva, z MDF nebo i z PE. Provádíme modelování i velmi složitých dílů. CNC frézování plastů, dřeva, hliníku – kusová i sériová výroba. Frézování 3 a 5 os.

Mezi náš sortiment výrobků dále patří plastové výrobky – komponenty pro seriové dodávky do velkých výrobních závodů, kontrolní přípravky a opravy tvarových kontrolních přípravků, plastové štítky a jmenovky pro pěstitele a další použití. Vytváříme 2D technické dokumentace a 3D modelů. Pracujeme ve špičkovém softwaru SolidWorks a SolidCAM.

CAD/CAM pracoviště pro 3D modely. Nabízíme kvalitní služby a rychlé dodací lhůty.