O nás

KDO JSME

Společnost Plastpol, s.r.o. byla založena v 1. ledna 2005 – navázala tak na 3letou podnikatelskou historii zakladatele a jednatele společnosti Ludvíka Polnického jako živnostníka. Svou činnost začala rozvíjet ve vlastní menší dílně s kanceláří a v pronajatém skladu s jasnou koncepcí vytvořit univerzální zakázkové pracoviště pro přesné tvarové dělení materiálů a obrábění.

První technologie – obráběcí centrum, bylo uvedeno do provozu v dubnu 2005. Počáteční období se vyvíjelo postupným rozvíjením možností a získávání cenných zkušeností, využitelností všech aplikací této technologie. Dále již společnost budovala systematicky pověst solidní, velice flexibilní a spolehlivé firmy a tím i okruh stálých spokojených zákazníků. V červenci 2007 jsme začali s výstavbou nové provozovny v Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Přestěhováním do nových prostor naše společnost získala tolik potřebné zázemí pro další rozvoj.

Na nové adrese nás najdete od prvního týdne v červenci roku 2008.Koncem roku 2008 nabízíme 5ti osé obrábění ,které výrazně rozšíří naše možnosti a zkvalitňuje naše služby.V roce 2009 jsme zřídili nově CAD/CAM pracoviště , se špičkovým softwarem . Nabízíme konstrukční práce 3D modelů a zpracování výkresové dokumentace.

V následujících letech byla nutnost opět se rozrůst a zkvalitnit technologii výroby pro dosažení dalších cílů, které před nás byli kladeny. Právě proto byla roku 2012 zahájena výstavba skladovací haly. Touto stavbou jsme dostali 570m2 prostoru pro materiál a především se uvolnil prostor ve výrobní hale, kam mohl být pořízen nový stroj CNC PROFORM X3.

Během této doby jsme vždy byli maximálně flexibilní co se týče rychlosti dodání a kvality vyrobených kusů. Pořízením nových prostor a technologií chceme právě tyto naše služby minimálně udržet na stávající míře, ideálně však kvalitu zlepšit na základě poznatků našich, stejně jako zákazníků.

V posledních letech jsme investice do nových technologií a vybavení provozovny zrealizovali s významným podílem finančních prostředků z fondů EU pro rozvoj venkova.

Náš tým

Zaměstnanci plastpol 2022

Naše historie

2014-145
2012-145
2009-145
2008-145
2005-145